Únor 2012

LoveStory: Láska vytrvá [video]

21. února 2012 v 10:10 Obývák
Fungující rodina a vztahy - toho si Češi cení nejvíc. Mozaiková LoveStory hledá, co můžeme udělat proto, aby naše přátelství, manželství nebo vztahy napříč generacemi fakt za něco stály.

Třetí díl přemýšlí nad způsoby, jak se přiblížit ke svému životnímu partnerovi a co dělat pro manželství plné lásky.


Citát na víkend [18. - 19. 02.]

17. února 2012 v 18:18 Kuchyň
Omlouvám se za angličtinu. Nepřišel jsem ale na to, jak tento citát přeložit, aby si i v češtině zachoval svoji sílu a jednoduchost. V komentářích můžete případně napsat svoje návrhy ;)


LoveStory: Láska jedná [video]

13. února 2012 v 12:12 Obývák
Fungující rodina a vztahy - toho si Češi cení nejvíc. Mozaiková LoveStory hledá, co můžeme udělat proto, aby naše přátelství, manželství nebo vztahy napříč generacemi fakt za něco stály. Ve druhém dílu se dozvíte dvě jednoduché otázky, které pomůžou pozitivně změnit klima v našich vztazích. Překvapivě se je dozvíme díky první rodině, která se objevila na planetě Zemi.

Tak trochu slovo na týden a videoblog v jednom :)


LoveStory: Láska bolí [video]

10. února 2012 v 14:14 Obývák
V únoru jsme v Mozaice začali nový seriál kázání o vztazích. Odpověď drtivé většiny Čechů na otázku "Čeho si nejvíc ceníte?" totiž zní: fungující rodiny a vztahů. Co tedy můžeme udělat pro naše přátelství, manželství nebo vztahy napříč generacemi, aby fakt za něco stály? Odpovědi hledá únorová LoveStory…

Na webu nově nejen ve zvukové podobě (mp3 si můžete stáhnout zde), ale také obrazem. Takže únorový reverendův videoblog opět v delším vydání :)