Zpátky doma

6. dubna 2009 v 21:21 |  Pracovna
Podávám krátké hlášení, že od víkendu už jsem zpátky doma. V Anglii to byl "super čas" (jak se mezi námi mladými křesťany říká :) ale doma je doma.

Teď mám zase super čas s rodinkou. Eliška by si se mnou pořád hrála s bagrem, náklaďákem a jeřábem ze série Bořek Stavitel, které jsem ji z Anglie přivezl. A s Karolínkou zažíváme novou porci zamilovanosti a romantiky :) Vyměnili jsme si během toho anglického týdne spoustu emailů (já např. z Anglie poslal přesně 180 emailů a drtivou většinu z nich právě svojí ženě, i když někdy v nich byla jen jedna věta).

Třeba včera jsme se díky své manželské zaláskovanosti po bohoslužbě ani nekoukali na film, ani neskončili u počítače, ale pohodlně jsme se uvelebili v náručí toho druhého a modlili jsme takhle spolu...
 


Komentáře

1 kami kami | 7. dubna 2009 v 11:25 | Reagovat

Ahoj Kubí, vítej zpět.. :) Tvou rodinku ti moc přeju... Přála bych si mít jednou holku a kluka, tak jako máte vy :) Tak uvidíme.. A Karolku sice teprve poznávám, ale příjde mi jako moc a moc statečná žena.  A takové malé P.S. Včera přišel můj muž z práce domů až pozdě večer, takže už jsem skoro spala, ale musím říct, že mi byla jasná jedna věc - jsem ráda, že ho mám.

2 Arenien Arenien | 9. dubna 2009 v 22:42 | Reagovat

Kubo a Karolko: Jéé... :-)) ...co jiného se dá na to napsat - úsměv mám od ucha k uchu!

Kami: Jéé...:-))...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama