Vytrzeno z anglickeho denicku: Konference - epizoda uterni

1. dubna 2009 v 18:18 |  Pracovna
Utery rano bylo jine shromazdeni. Bylo to úžasný. De facto hodinu jsme se modlili a chváli jsme Boha. Hodně v jazycích. Ta atmosféra, to byla fakt síla. Několikrát jsem se málem rozbrečel... asi jenom prostou vděčností. To je to slovo! Uvědomuju si, jak se na téhle cestě do UK za ničím neženu, nemám pocit, že bych musel něco dělat. Jsem jako houba, která nasává Boží slovo, vidí věci, který Bůh už udělal a jsem z toho vděčností hotový. Zaplavuje mě tu takový pokoj. Moje srdce je hodně v klidu a to je ňamka.

Dopo seminář mě moc neoslovil. Byl na téma "Uzdravování & Otcovo srdce", ale přišel mi hodně teoreticky. Škoda, protože ten brácha, co kázal, dělá Father´s house of Healing ministry. Ale vím, že ke spoustě lidí to mluvilo, takže rozhodně neříkám, že to bylo špatný. Jen to nebylo zrovna pro mě. Podobne odpoledni seminar byl o necem uplne jinem, nez jsem cekal. Presto mi toho dal hodne. Byl o spoustu praktickych veci, hodne zkusenosti ze zivota mistniho sboru, prakticke aplikace...

Pred seminarem jsme meli volne odpoledne. Vyrazili jsme do dalšího mlynářského městečka - do Cromfordu (mam pocit, ze v Anglii staveli mesta snad jen mlynari, hornici a obcas slechtici. Zajimalo by me, co delali zednici :). Mlýny tam jsou klasické, vodní. A obrovské. Celým městečkem se vine soustava kanalu. Jsou hluboké jen asi 30 cm, zvláštní. A my jsme kolem nich šli na procházku. Jen na kratičkou, protože jsme chtěli stihnout seminář.

Hlavním cílem výletu stejně byla kavárna, abychom měli anglický teatime někde jinde než v konf. středisku. Sklidil jsem pokárání pozdvihnutým obočím, když jsem si k odpolední svačině dal místo čaje a něčeho sladkého dietního Colu a chipsy. (Chvilku se mnou zacházeli, jako bych urazil místní božstvo, ale pak se v nich asi hnulo křesťanské svědomí a uvědomili si, že Ježíš proti není :))))

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama